सशस्त्र प्रहरीद्वारा चोरीपैठारीको विभिन्न सामान बरामद


हरेकपल August 17, 2022

सशस्त्र प्रहरीले नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिका–१८ स्थित सीमा इलाकाबाट अवैध रुपमा भारतबाट नेपालतर्फ ल्याउँदै गरेको करीब १२ लाख ९० हजार रुपैयाँ बराबरको ३० बोरा चिनीसहित बोलेरो पिकअपलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल, पश्चिम नवलपरासीबाट खटिएको टोलीले ३१ साउनमा चिनीसहित गाडी नियन्त्रण गरेको हो ।

यसैगरी, सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल बिओपी भुजहवाले सरावल गाँउपालिका–७ बाट करिब ५६ हजार रुपैयाँ बराबरको अवैध लत्ताकपडा बरामद गरेको छ । प्रतापपुर गाँउपालिका–५ बाट २१ साउनमा पनि सशस्त्र प्रहरीले तीन लाख ४४ हजार रुपैयाँ बराबरको नम्बर प्लेट नभएको एउटा ट्रयाक्टर, ट्रली र त्यसमा रहेको अवैध कवाडी सामान नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

बरामद सामान आवश्यक कारवाहीको लागि महेशपुर भन्सार कार्यालय पश्चिम नवलपरासीमा बुझाएको छ । राजश्व अनुसन्धान कार्यालय बुटवल रुपन्देही र सशस्त्र प्रहरी बल नेपालको संयुक्त टोलीले २२ साउनमा प्रतापपुर गाँउपालिका–५ बाट बिल बिजक नभएको पाँच बोरा लत्ताकपडासहित एउटा सवारी साधन नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

यूपी ५३ एम १८०० नम्बरको अल्टो कारमा राखेर ल्याउँदै गरेको उक्त लत्ताकपडाको बिल बिजक नभएको फेला परेपछि उक्त लत्तापकडा कारसहित आवश्यक कारवाहीको लागि राजश्व अनुसन्धान कार्यालय बुटवलमा बुझाइएको छ ।