‘म के गरौँ’ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक


हरेकपल August 11, 2019

काठमाडौं । चलचित्र ‘मंगलम’ को ‘पर्ख पर्ख मायालु…’ गीतको लोकप्रियतासंगै गायिका बिन्दु परियार पाश्र्व गायिकाको रुपमा लोकप्रिय भइन् । चलचित्र ‘छक्क पञ्जा–३’ को ‘पहिलो नम्बरमा…’ गीतको लोकप्रियताले उनलाई पाश्र्व गायिकाको रुपमा स्थापित नै गरायो । त्यसो त गायिका परियारले केही महिनाअघि सार्वजनिक गरेको यूगल गीत ‘घरबार’ ले पनि दर्शक तथा स्रँेताको मन जितेको थियो ।
लोकदेखि सुगमहु“दै चलचित्रका गीतमा समेत सफलता हासिल गरिसकेकी उनै गायिका बिन्दु परियार यतिबेला आफ्नो बिल्कुलै नया“ गीतको म्युजिक भिडियोमार्फत दर्शक तथा स्रँेतामाझ आएकी छिन् ।

आफ्नै आधिकारिक यूट्युब च्यानलमार्फत गायिका परियारले ‘म के गरौं…’ शीर्षकको यूगल गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेकी हुन् । एक नारायण भण्डारीको शब्दको उक्त गीतमा आशिष अविरलको संगीत निर्देश्ँन छ ।

म्युजिक भिडियोमा गायिका परियारले लोकप्रिय अभिनेत्री प्रियंका कार्कीको साथ पाएकी छिन् । भिडियोमा अभिनेत्री कार्कीलाई भिमफेदी गाईजका कलाकारहरुले साथ दिएका छन् । उक्त भिडियोलाई भिमफेदी गाईजले नै कोरियोग्रँफी गरेको हो । धीरज जंग शाहद्वारा छायांकन गरिएको उक्त भिडियोलाई अर्जुन अधिकारीले निर्देश्ँन गरेका हुन् भने निशान घिमिरेले यसलाई सम्पादन गरेका हुन् ।